Zwroty

JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni, aby wygodnie przymierzyć zamówione produkty w domu i zdecydować, czy spełniają Twoje oczekiwania. Jeśli jednak zdecydujesz się zwrócić produkt, postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

1.       Starannie zabezpiecz i zapakuj produkt, najlepiej wykorzystując to samo opakowanie, w którym został wysłany. Pamiętaj, że wszystkie produkty powinny być zwrócone w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria, np. ściereczkę do czyszczenia, etui, certyfikat autentyczności, itp. oryginalnie załączone przez producenta.

2.      Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do paczki. Ważne, aby wysłać go wraz ze zwracanym produktem/produktami, gdyż to na jego podstawie jesteśmy w stanie przetworzyć Twój zwrot w chwili, gdy znajdzie się on w naszym magazynie.

3.      W chwili, gdy Twoja paczka będzie już gotowa, wyślij ją do nas pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej do naszej siedziby

Allies Incorporated Sp. z o.o. PGE Narodowy – Moduł M9 Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

*Wybrany przez Ciebie sposób zapakowania i wysyłki paczki musi być bezpieczny. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty, które zostaną uszkodzone lub zagubione w drodze do nas.

4.       Bądź cierpliwy. Doręczenie przesyłki zwrotnej do naszego magazynu i jej przetworzenie może zająć do 3 dni roboczych.

5.       W momencie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy Twój zwrot w magazynie, nasz zespół powiadomi Cię o tym drogą mailową.

6.     Następnie rozpoczniemy procedurę pełnego zwrotu środków. Pamiętaj, że proces ten może zająć od 2 do 5 dni roboczych zanim środki wpłyną na Twóje konto. Czas ten zależy od wybranej przez Ciebie metody płatności, rodzaju konta czy polityki Twojego banku.

Formularz odstąpienia od umowy - pobierz