Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 101,00 zł - 1 390,00 zł

kolor

kolor

Znaczniki świetlne

Wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, posiadające wydajne baterie i niezawodne podczas akcji. Stanowią połączenie niezawodnych komponentów elektronicznych i inteligentnego oprogramowania. Zostały zbudowane z wielu diod na podczerwień i LED, dzięki czemu generują nakładającą się emisję światła.

Aktywne filtry

Znaczniki świetlne to osobiste znaczniki oświetlenia i identyfikacji, będące dodatkiem do kasku podczas rutynowych operacji, także tych powietrznych. Znaczniki świetlne to montowane na hełmie lub odzieży militarnej wielozakresowe emitery światła, używane przede wszystkim podczas operacji wojskowych. Charakteryzują się lekkością, odpornością na kurz i wodę.

Komfort użytkowania i kontrola

By zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania, wiele z modeli posiada specjalnie zakrzywioną powierzchnię dostosowaną do kształtu kasku. Jeżeli zależy Ci na większej kontroli nad urządzeniem, wybierz S&S Precision – V-Lite, który umożliwi Ci zaprogramowanie światła zgodnie z preferowaną funkcją. Obsługa jeszcze nigdy nie była tak intuicyjna – możesz przełączać kolory jednym przyciskiem i obsługiwać urządzenie jedną ręką.