Okulary / Gogle

Przedstawiamy szeroką ofertę okularów i gogli jednej z najlepszych światowych marek Smith Optics Elite. Produkty te sprawdzą się zarówno na specjalistycznych misjach, jak i sportowych treningach, w kolarstwie, strzelectwie, paintballu, ASG i wszędzie tam, gdzie profesjonalna ochrona oczu jest konieczna. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i gwarantują niezawodną ochronę przez cały czas ich użytkowania.

Aktywne filtry

Okulary i gogle taktyczne dla fanów militariów i nie tylko

Jeżeli zastanawiasz się, jak skutecznie chronić oko podczas strzelania, odpowiedzią na twoje pytania są wysokojakościowe okulary i gogle taktyczne. Ponadto modele pyłoszczelne i odporne na uderzenia mechaniczne pełnią funkcję ochronną podczas wykonywania różnych prac technicznych.

Ochrona na pierwszym miejscu

Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i gwarantują niezawodną ochronę przez cały czas ich użytkowania. Skutecznie chronią przez kurzem, brudem, niebezpiecznymi dla oczu odłamkami, które przedostając się do środka mogą spowodować ślepotę bądź utratę gałki ocznej. Dodatkowo chronią przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Najnowsze modele okularów i gogli posiadają przydatną funkcję zapobiegania parowaniu i 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/B. Soczewki zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Oprócz ochrony przed promieniowaniem, są również wysoce odporne na wszelkie zarysowania. Jest to doskonała propozycja dla klientów, którzy oczekują od okularów polepszenia widoczności – skutecznie korygują zniekształcenia i wzmacniają nasycenie kolorów.

Okulary z nowoczesnym designem

Producenci okularów i gogli taktycznych na pierwszym miejscu stawiają ochronę, ale nie zapominają tez o nowoczesnym designie. Efektownie połączono solidne wykonanie z komfortem użytkowania i profesjonalnym wykończeniem. Wiele z prezentowanych przez nas modeli okularów i gogli taktycznych z łatwością dostosowuje się do różnych kształtów twarzy. Niektóre z nich posiadają regulowane noski, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz je do swoich potrzeb.
Sprawdź również proponowane przez nas akcesoria tj. wymienne paski do gogli, futerały do przechowywania okularów i ściereczki do czyszczenia soczewek.