Filtruj według

Cena

Cena

  • 153,00 zł - 382,00 zł

Nakolanniki / Nałokietniki

By jeszcze lepiej zadbać o komfort i bezpieczeństwo, wybierz jedne z proponowanych przez nas nakolanników i nałokietników taktycznych. Wyroby amerykańskiego renomowanego producenta Crye Precision charakteryzują się autonomicznym ukształtowaniem, wytrzymałością, lekkością i elastycznością.

Aktywne filtry

Nakolanniki i nałokietniki taktyczne jako nieodłączna część ubioru

Wykonane z wysokiej jakości termoplastycznej powłoki, zapewniają kompleksową ochronę przed uderzeniami i urazami. Dzięki opatentowanej technologii, nakolanniki i nałokietniki taktyczne skutecznie chronią stawy kolanowe i łokciowe oraz więzadła wokół nich. Zostały wyprodukowane z wytrzymałych, elastycznych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, takie jak otarcia.

Nałokietniki i nakolanniki wojskowe – nieodzowna część munduru

W trakcie kompletowania wojskowego ubioru liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda, jaką niosą za sobą poszczególne elementy stroju. Dzięki temu mundur jest narzędziem idealnym – wspiera Cię w realizacji nawet najbardziej wymagających zadań w najtrudniejszych okolicznościach. I w żadnym mundurze nie może zabraknąć nałokietników i nakolanników wojskowych. Te na pierwszy rzut oka proste w budowie i niewielkie akcesoria potrafią uratować zdrowie niejednego żołnierza. Zabezpieczają stawy kolanowe i stawy łokciowe oraz otaczające je więzadła. To bardzo delikatne części ludzkiego ciała, których kontuzja może wykluczyć Cię z pracy na długi czas. Uchroń się przed tym! Zadbaj o swoje zdrowie i efektywność!

Ochraniacze na kolana i łokcie – najwyższej jakości

Do oferty naszego sklepu włączamy wyłącznie najlepszej klasy ochraniacze na kolana i łokcie wojskowe. To lekkie, elastyczne, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe akcesoria, skutecznie chroniące przed urazami. Dzięki unikalnej konstrukcji z powodzeniem pochłaniają energię uderzenia – nawet kiedy upadniesz na wrażliwy staw z dużej wysokości. Są stworzone z solidnej, termoplastycznej powłoki i szczelnie przylegają do ciała, chroniąc kolano i łokieć na całej jego powierzchni. Elastyczne gwarantują swobodę ruchów – nie ma mowy o otarciach czy uwieraniu! Dzięki konstrukcji uwzględniającej naturalną wentylację zapewniają przewiewność, nie zakłócając komfortu termicznego. Z jednej strony twarde jak skała i solidne, z drugiej bardzo lekkie nakolanniki i nałokietniki taktyczne nie dodają ciężaru do i tak już ciężkiego munduru. To Twoja inwestycja w zdrowie i sprawność na lata! I to w dobrym stylu!

Akcesoria, które sprawdzają się w każdym miejscu

Akcesoria te sprawdzają się w dosłownie każdym terenie – od obszarów leśnych po zurbanizowane. Wyręczają Cię wtedy, kiedy w dynamicznej potyczce nie masz czasu myśleć o bezpieczeństwie swoich stawów. One chronią je za Ciebie! Z powodzeniem użyjesz ich niezależnie od jednostki, w jakiej służysz i munduru, jaki nosisz. W Allies oferujemy bowiem nakolanniki i nałokietniki w kilku wariantach kolorystycznych (odpowiednich dla różnych kamuflaży) oraz z regulacją stopnia dopasowania.

Nakolanniki wojskowe i nałokietniki amerykańskich producentów

Do oferty Allies włączamy wyłącznie produkty najbardziej renomowanych i sprawdzonych producentów. To m.in. amerykańska marka Crye Precision, znana z tworzenia innowacyjnego sprzętu dla jednostek specjalnych. Z takich akcesoriów korzystają najlepsi, w tym żołnierze amerykańskiego wojska i dziś możesz z łatwością włączyć je do swojego wyposażenia taktycznego.