Celowniki / Kolimatory

Zainteresowanych zakupami zapraszamy do kontaktu: allies@allies.com.pl

Podana strona nie została odnaleziona

Spróbuj skorzystać z wyszukiwarki lub kliknij na produkty. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, skontaktuj się z nami!

Nasz sklep internetowy oferuje wiele akcesoriów strzeleckich, w tym celowniki i kolimatory, które są niezastąpione w tej dziedzinie. Produkty te są przeznaczone dla osób chcących zmniejszyć czas swojej reakcji oraz zachować szerokie pole widzenia.

Celowniki i kolimatory niezastąpione w strzelectwie

Celowniki i kolimatory wchodzą w skład broni palnej krótkiej lub długiej i ułatwiają precyzyjne mierzenie do celu, nawet takiego znajdującego się na dalszej odległości. Dzięki nim możesz dynamicznie poruszać się za celem i bez przerwy go namierzać wiązką światła. Głównym zdaniem celowników i kolimatorów jest ograniczenie błędów celowania.
Produkty te są przeznaczone dla osób chcących zmniejszyć czas swojej reakcji oraz zachować szerokie pole widzenia. Cechują się poręcznością i wygodą użytkowania dzięki prostemu wykonaniu. Celowniki i kolimatory są używane głownie przez służby mundurowe, myśliwych podczas polowań, a także przez strzelców sportowych.

Na czym polega działanie kolimatora?

Działanie kolimatora polega na zjawisku kolimacji, czyli wytwarzaniu wiązki świetlnej o niskiej rozbieżności. Dzięki temu punkt, do którego celujemy zostaje oznaczony najczęściej zieloną lub czerwoną kropką i dużo prościej jest nam w niego wycelować. W związku z tym kolimator posiada wiele zalet, bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić np. grupowe polowania myśliwskie. Przede wszystkim znacznie zwiększa precyzję i szybkość oddawanego strzału, a także umożliwia strzelanie przy złym oświetleniu. Niektóre z oferowanych przez nas produktów mają możliwość zmiany koloru i jasności wiązki świetlnej, a także regulację siatki celowniczej, co może często okazać się bardzo pomocne podczas namierzania celu.
Spośród wielu modeli renomowanych marek dostępnych w naszym sklepie możesz wybrać celowniki i kolimatory zasilane na baterie lub ogniwo słoneczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.