Akcesoria do broni / Noże

Sprawdź naszą szeroką ofertę akcesoriów do broni i noży, które zagwarantują ci pełnię bezpieczeństwa w trakcie codziennych obowiązków służbowych, podczas survivali czy niebezpiecznych wypraw.

Aktywne filtry

Nawet najlepsza broń może stać się bezużyteczna bez odpowiednich akcesoriów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i zostały wykonane z najtwardszych, najwytrzymalszych materiałów, na przykład noże ze stali nierdzewnej. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom nie zawiodą Cię w żadnej, nawet najbardziej nieprzewidzianej sytuacji. Akcesoria do broni ułatwią Ci jej użytkowanie, dadzą nowy wachlarz możliwości i zastosowania jej w trudnych warunkach. Nie czekaj i sprawdź już teraz, co możesz zyskać dzięki wyposażeniu się w dodatkowe akcesoria do broni i noże.

Najpopularniejsze akcesoria do broni

Jednym z najpopularniejszych wyborów spośród akcesoriów do broni jest Gunclip marki Crye precision, który jest innowacyjnym rozwiązaniem do przenoszenia i mocowania krótkiej borni. Dzięki niemu dużo szybciej wydobędziesz broń ze swojej kamizelki.
Ponadto bardzo mały noż, taki jak Pocket Shiv firmy S&S Precision. Jest to mały nóż zapasowy, wykonany ze stali nierdzewnej, nazywany również ostatnią deską ratunku. Ma niecałe 8 cm długości, więc jest bardzo łatwy do przechowywania. Poręczny, możesz używać go jedną ręką bez obawy o skaleczenie się. Posiada wygodną rękojeść. Można przymocować go do kluczy i mieć zawsze pod ręką, również na co dzień. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz akcesoria do noszenia rakiety LAAW w pionowej pozycji na plecach, montowanej przez system molle, a także uchwyty magazynka, kabury, systemy retencji montowane na szynie i inne niezwykle funkcjonalne akcesoria do mocowania broni.