Unity Tactical

Innowacyjne rozwiązania dla strzelców.

Unity Tactical to amerykański producent części do broni i akcesoriów strzeleckich. Dostarcza innowacyjne rozwiązania, służące poprawie skuteczności strzelców na polu bitwy i poza nim, a także ich komfortu.

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej dziedzinie, a sygnowane nią produkty współtworzą wyposażenie przede wszystkim zawodowych żołnierzy jednostek sił specjalnych.

Aktywne filtry

Uchwyty, mocowania i platformy optyczne – dla lepszej celności

Największa grupa produktów Unity Tactical to uchwyty, mocowania i platformy optyczne. Ich zadaniem jest poprawa prędkości, z jaką żołnierz składa się do strzału oraz zwiększenie celności. Akcesoria te podnoszą oś celowania, co w porównaniu do standardowych platform umożliwia znacznie szybsze odnalezienie znaku celowniczego. To cenne zwłaszcza przy pełnym umundurowaniu i korzystaniu z gogli, masek i/lub ochronników słuchu. Akcesoria strzeleckie Unity Tactical wpływają pozytywnie również na pozycję ciała. Sprzyjają naturalnemu ułożeniu głowy i tym samym całego kręgosłupa, co z jednej strony zmniejsza obciążenie generowane przez ubiór i sprzęt, a z drugiej ułatwia aktywną i czujną obserwację otoczenia.

Pozostałe akcesoria do broni i wielozadaniowe pasy modułowe

Oprócz mocować i platform optycznych w ofercie tego amerykańskiego producenta znajdują się inne dodatki dla żołnierzy, w tym kompletne moduły do zamontowania słuchawek na hełmie, lampki do identyfikacji osobistej, urządzenia sterujące do akcesoriów elektronicznych montowanych na broni oraz modułowe pasy wielozadaniowe z popularnej serii CLUTCH®. Pasy te sprawdzają się zarówno jako pasy bojowe, jak i cywilne. Skonstruowane z wytrzymałego, a przy tym elastycznego materiału pozwalają na wygodne i bezpieczne umieszczenie w nich broni, tak, by była cały czas blisko ciała. Unity Tactical oferuje także zestaw wkładek dedykowanych pasowi z tej serii.

Produkty powstałe z wykorzystaniem doświadczenia amerykańskich sił specjalnych

Wszystkie produkty Unity Tactical powstały w oparciu o doświadczenie przedstawicieli amerykańskich sił specjalnych. Po to, by maksymalnie ulepszyć wyposażenie żołnierzy – tych, którzy działają w ochronie innych. Dla ich bezpieczeństwa i zwiększonej efektywności w boju. Producent stawia na ciągły rozwój, dążąc do perfekcji w każdym produkcie. Deklaruje również otwartość na sugestie odbiorców, co ułatwia stworzenie akcesoriów strzeleckich idealnie spełniających swoje zadanie. W Allies oddajemy w ręce klientów rozbudowany katalog produktów Unity Tactical.