Tomahawk Robotics

Zainteresowanych produktami Tomahawk Robotics zapraszamy do kontaktu pod adresem: allies@allies.com.pl

Strona producenta: https://www.tomahawkrobotics.com

Tomahawk Robotics – jeden z liderów innowacyjnych rozwiązań w zakresie robotyki wojskowej

Intuicyjne sterowanie oparte na sztucznej inteligencji i konstrukcja sterowania zorientowana na wygodę i bezpieczeństwo operatora – to rzeczy niezbędne w przypadku obsługi bezzałogowych pojazdów i robotów wykorzystywanych w celach wojskowych. Producent Tomahawk Robotics ma tego świadomość, co widać doskonale w oferowanych przez niego rozwiązaniach. Ten amerykański, wiodący innowator został doceniony przez amerykańskie dowództwo, a jego produkty wykorzystywane są dziś m.in. w marynarce wojennej, siłach powietrznych, wojsku lądowym i jednostkach specjalnych US Army.

Kinesis – z tego oprogramowania słynie producent

Tomahawk Robotics słynie z Kinesis – jedynego tak rozbudowanego, a jednocześnie intuicyjnego oprogramowania bazującego na sztucznej inteligencji i dającego możliwość wygodnej i skutecznej obsługi maszyn bezzałogowych. To zmieniło sposób, w jaki ludzie współpracują z robotami w jednym celu: poprawy skuteczności na polu walki. System jest dostosowany do trudnych warunków i stresu, z jakimi musi mierzyć się każdy żołnierz. Kinesis udostępnia ponad 20 systemów bezzałogowych kilkunastu różnych producentów. Wszystko to w przejrzystych interfejsach swoich kontrolerów (np. Grip S20 lub Mimic). Dzięki temu taktyka wojskowa zyskała nową jakość.

Kto stoi za Tomahawk Robotics?

Twórcami Tomahawk Robotics są Brad Truesdell i Matt Summer.

  • Pierwszy z nich może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w wojskowości, gdzie pełnił liczne strategiczne role w rozwoju biznesu i sprzedaży. Przed przejściem do sektora prywatnego z dumą służył jako oficer sił specjalnych marynarki wojennej.
  • Z kolei Matt Summer to technolog i innowator biznesowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w robotyce. Wprowadził na rynek najnowocześniejsze systemy bezzałogowe i posiada w swoim „portfolio” dziesiątki patentów w dziedzinie zrobotyzowanych systemów sterowania.

Łącząc doświadczenia, umiejętności i wiedzę, nie tylko swoje, ale też wielu innych specjalistów, w tym z najlepszych firm z Doliny Krzemowej, stworzyli Tomahawk Robotics – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i respektowanych marek robotyki wojskowej. „Napędzamy technologię przyszłości” – tak mówią o swoim projekcie.

Podana strona nie została odnaleziona

Spróbuj skorzystać z wyszukiwarki lub kliknij na produkty. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, skontaktuj się z nami!