S&S Precision

S&S Precision stara się produkować narzędzia tak, abyś nigdy na polu walki nie musiał myśleć „dobrze by było, gdybym miał coś, czym mogę …” Prawdziwa innowacja dla prawdziwych wojowników.

Aktywne filtry

S&S Precision: ręcznie robione produkty od amerykańskich weteranów wojennych

Firma S&S Precision, LLC została założona w 2007 roku. W tamtym czasie nie miała ona żadnej „misji”, po prostu próbowano znaleźć rozwiązania problemów, które właściciele napotkali podczas operacji bojowych. W ciągu ostatnich 14 lat rozwiązywania problemów oferta produktów wzrosła, podobnie jak i firma, wciąż jednak wychodząc z założenia: jeśli nie możemy być na linii frontu, to wesprzyjmy tych, którzy na niej są jak najlepiej. Obrazuje to najlepiej ich motto: „My skupimy się na innowacji, Ty na walce.”

Przedsiębiorstwo koncentruje się na rozwoju i projektowaniu produktów, dostarczając jednocześnie wiodące w branży rozwiązania dla jednostek wojskowych, rządu federalnego i specjalistów organów ścigania. Obecnie S&S Precision tworzą inżynierowie, projektanci narzędzi, ślusarze, producenci, wytwórcy, monterzy, planiści produkcji i zaopatrzenia, personel administracyjny, zespoły ds. marketingu i sprzedaży. Ta grupa ludzi, „Załoga S&S”, jest w pełni zaangażowana w dostarczanie najlepszych produktów tym, którzy każdego dnia wykonują trudne misje. Produkcja jest wykonywana ręcznie, z użyciem najnowszych (ręcznych) technik produkcyjnych i najwyższej klasy materiałów, aby sprostać wymaganiom i potrzebom klientów. S&S Precision posiada ponad 45 amerykańskich i międzynarodowych patentów na swoje rozwiązania.