Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 039,00 zł - 2 359,00 zł

kolor

kolor

Kurtki

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów kurtek i bluz najlepszych światowych producentów m.in Crye Precision. Znajdziesz tutaj kurtki i bluzy z przeznaczeniem na lato lub na zimę, a także takie noszone o każdej porze roku. Odzież taktyczna została wykonana z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów i starannie wykończona.

Aktywne filtry

Kurtki i bluzy taktyczne – dla kogo?

Kurtki i bluzy taktyczne są przeznaczone dla każdego, kto uwielbia klimaty wojskowe, militaria i sporty na świeżym powietrzu. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej uniwersalnych kategorii w naszym sklepie internetowym – kurtki i bluzy nadają się również do codziennych niewymagających aktywności. Kurtki i bluzy taktyczne są jednym z najważniejszych elementów ubioru militarnego, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Pomiędzy nimi znajdziesz również lekkie kamizelki, które mogą posłużyć jako warstwa pośrednia, czyli mogą być noszone samodzielnie lub jako dodatkowe ocieplenie. Wszystkie z nich zostały wyposażone w wiele wygodnych zamków, pojemnych kieszeni i ściągaczy.

Kurtki

Jeśli potrzebujesz wiatroszczelnej, ocieplanej kurtki, która będzie jednocześnie lekka i cienka, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Ich najważniejszymi cechami są – doskonała izolacja termiczna i ergonomiczny design gwarantujący swobodę podczas poruszania się. Ponad to wszystkie kurtki są lekkie i oddychające. Możesz wybrać spośród tych z kapturem i bez. Dodatkową zaletą niektórych z nich jest posiadanie kieszeni zapinanych na zamek do wewnętrznego poprowadzenia kabli komunikacyjnych. Szczególną popularnością cieszą się dopasowane kroje wojskowe, umożliwiające nakładanie warstw przy niskich temperaturach. Dużą zaletą jest obecność otworów pod pachami, które są zapinane na zamek i umożliwiają jeszcze bardziej wydajną wentylację podczas wykonywanych czynności. Świetnie nadadzą się nie tylko do profesjonalnego użytku wojskowego, ale również na co dzień, tak jak podczas wieczornych spacerów lub bieganiu. Sprawdzone przy wykonywaniu sportów różnego typu, górskich pieszych wycieczkach, wspinaczkach czy survivalu w lesie.