Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 181,00 zł - 644,00 zł

kolor

kolor

Czapki / Rękawice / Kominiarki

W naszej ofercie znajdziesz czapki, rękawice i kominiarki renomowanych marek między innymi Crye Precision.

Aktywne filtry

Czapki, rękawice i kominiarki to kluczowe elementy odzieży taktycznej, ochraniające naszą głowę, drogi oddechowe i ręce przed wiatrem, promieniami słonecznymi i pyłem. Wszystkie z nich są kompatybilne ze środkami ochrony osobistej. W naszej ofercie znajdziesz czapki, rękawice i kominiarki renomowanych marek między innymi Crye Precision. Produkty marki Crye Precision są produkowane w USA z amerykańskich materiałów, dzięki czemu gwarantują najlepszą wytrzymałość.

Rękawice nie tylko dla wojskowych

Rękawice mają szerokie zastosowanie nie tylko w klimacie wojskowym. Bardzo często są używane podczas uprawiania sportów, takich jak kolarstwo, wspinaczki, a także podczas obozów przetrwania w lesie. Wyprodukowane ze starannie dopasowanych materiałów, zapewniają ochronę przed przegrzaniem i wyziębieniem. Ich szczególną rolą jest ochrona przed wszelkiego rodzaju otarciami i urazami mechanicznymi. O komforcie użytkowania zapewniają przemyślane rozwiązania, tak jak w rękawicach marki S&S Precision zapięcia na rzep na nadgarstkach, konstrukcie kciuka Gripmax z materiałem przewodzącym i wytłoczona jednowarstwowa rękojeść. Dzięki bezszwowej konstrukcji opuszków palców zwiększa wyczucie dotyku w porównaniu z innymi zwykłymi rękawicami.

Kominiarki taktyczne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również kominiarki taktyczne na zimno i wiatr. Wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym przed ogniem. Przemyślany krój zapewnia optymalne pokrycie głowy, twarzy i szyi. Noszone są głównie przez służby mundurowe podczas akcji bojowych, ale mogą być również wykorzystywane podczas różnych niebezpiecznych sportów, czy survivali. Producenci zadbali o ergonomiczny kształt i płaskie szwy, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na wykonywanych działaniach, a kominiarka będzie niezauważona niczym Twoja druga skóra. Produkt został wykonany za pomocą unikatowej techniki konstrukcyjnej z siatki FR, co ulepszyło wentylację i zagwarantowało jeszcze lepsze odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Wszystkie kominiarki taktyczne zaprojektowano tak, by były w pełni kompatybilne z kaskami i hełmami oraz umożliwiały niezmiennie wysoki stopień wygody podczas całego czasu użytkowania.