Lalo Tactical

LALO Tactical od ponad 30 lat tworzy nowoczesne obuwie dla najpopularniejszych marek na całym świecie z najwyższej jakości materiałów. Marka jest producentem jednych z najlepszych butów taktycznych.

Aktywne filtry

Lalo Tactical, czyli odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających

Lalo Tactical to firma z tradycjami powstała z uwagi na wysokie wymagania Sił Operacji Specjalnych i Operatorów NSW. Przy współpracy ze światowej klasy sportowcami stworzyli profesjonalne obuwie sportowe dla najbardziej wymagających klientów. Ich flagowy model buta Lalo Shadow został zainspirowany siłami specjalnymi – wyprodukowany z szybkoschnącego i najlżejszego surowca dostępnego na rynku oraz posiadający opatentowany system drenażowy i kompozytową płytkę w przedniej części stopy. Nowoczesna technologia i solidne wykonanie są gwarancją jakości i wygody.

Lalo Tactical Athletic

Linia Lalo Tactical Athletic została stworzona z naciskiem na redukcję hałasu, wsparcie podczas każdej aktywności fizycznej i najlepszą wydajność. W oparciu o wiedzę zawodowych sportowców, ale także wsłuchując się w potrzeby klientów zaprojektowano lekkie, oddychające buty, które są łatwe do spakowania w torbę, odpowiednie do biegania i zadań specjalnych. Dzięki nim pokonasz wszystkie trudności na swojej drodze, ale także zwiększysz ochronę swoich stóp podczas bardzo trudnych warunków terenowych. Choć Lalo Tactical powstało z myślą o profesjonalistach, wojsku i innych służbach mundurowych, obuwie spełni wymagania każdego. Lalo Tactical to obuwie taktyczne i sportowe, na które możesz liczyć bez względu na to, jakie przeszkody napotykasz na swojej drodze.