Buty Lalo Tactical – profesjonalne buty taktyczne dla specjalistów

Buty taktyczne to elita w całym świecie obuwniczym. Kojarzone są głównie z wyposażeniem żołnierzy służb specjalnych – i słusznie. Jest to bowiem obuwie odpowiednie do najbardziej ekstremalnych warunków, a ich przykładem są właśnie taktyczne buty Lalo Tactical – jedne z najchętniej wybieranych przez żołnierzy, ale także fanów outdooru, najbardziej wymagających turystów i myśliwych. 

shadow Intruder 5

Buty do zadań specjalnych

Od butów taktycznych wymaga się znacznie więcej niż od butów codziennego użytku. One nie mogą zawieść! Dlatego tym bardziej powinieneś zainwestować w buty najlepszej jakości i dopasować je do własnych potrzeb. Wtedy masz pewność, że obuwie będzie Twoim wsparciem w realizacji powierzonego Ci zadania lub misji. Niezależnie od tego, w jakie miejsce trafisz – leśne ostępy, pustynne piaski, górskie skały, rejon urbanistyczny czy podmokłe grzęzawiska. Buty te zapewnią Ci:

 • maksymalną wygodę,
 • pewność ruchów i stabilizację,
 • lekkość i dyskretność poruszania,
 • ochronią też Twoje stopy i otaczające je stawy oraz mięśnie przed urazami,
 • razem z dobrze dobranym mundurem stworzą profesjonalne, wzbudzające respekt umundurowanie.

Chcesz kupić raz, a dobrze? Rozważ buty Lalo Tactical

Lalo Tactical to firma powstała z myślą o siłach specjalnych i zapewnieniu żołnierzom innowacyjnego obuwia, które swoją specyfikacją odpowie na ich ekstremalnie duże potrzeby. Aby tę misję spełnić, od samego początku postawiono na najwyższej jakości, amerykańskie materiały – lekkie, szybkoschnące, a przy tym niezwykle wytrzymałe. W projektach obuwia taktycznego uwzględniono opatentowany system drenażowy służący utrzymaniu suchości butów Lalo Tactical nawet w wyjątkowo mokrym terenie. Producent umieszcza w przedniej części buta kompozytową płytkę, która chroni stopę przed urazami mechanicznymi – także przy silnym uderzeniu czubkiem w twardą powierzchnię lub gdy coś ciężkiego spadnie na przód stopy.  

Shadow Amphibian 5

Każde taktyczne buty Lalo Tactical oparte są na przyczepnej, antypoślizgowej i grubej podeszwie. Ta zapewnia żołnierzowi pożądaną stabilność i miękkość ruchów oraz redukuje do zera wyczuwalność jakichkolwiek kamieni czy zgrubień terenu na stopie. Podeszwy są wielowarstwowe. Dzięki temu pozostają odporne na przebicia przez ostre przedmioty napotkane na drodze. Szczegółem, na który producent zwrócił uwagę, a który decyduje o jeszcze większym komforcie korzystania z butów Lalo Tactical jest… odpowiednia szerokość i układ kanałów w podeszwie. Nie ma szans, by coś, np. łuska po naboju, utknęły i przeszkadzały w chodzeniu.

Rapid Assault 6

Z kolei system sznurowania opracowano tak, by umożliwiał żołnierzowi maksymalne dopasowanie buta do jego stopy. Kieszonka zlokalizowana w języku buta pozwala na schowanie nadmiaru sznurowadeł – po to, by się nie rozwiązywały, nie plątały ani nie brudziły. Widzisz sam – buty te zostały dopracowane od największego elementu po najmniejszy detal. Powstały ze świadomością realnych potrzeb ich przyszłych użytkowników. Przy projektowaniu obuwia udział brali wyczynowi sportowcy i specjaliści z centrów badań nad anatomią stopy – właśnie po to, by w produkcie niczego nie zabrakło.

Gdzie sprawdzą się buty Lalo Tactical?

 • na polu walki,
 • na poligonie,
 • na strzelnicy,
 • w trakcie służby odbywanej przez policjanta, przedstawiciela straży granicznej, ochroniarza,
 • w wydarzeniu paramilitarnym (grze ASG i paintballu),
 • podczas najbardziej wymagających wypraw i wędrówek,
 • w trakcie polowania,
 • … a także w codziennym użytkowaniu – w ofercie znajdziesz bowiem także obuwie sportowe Lalo.

Najpopularniejszym i flagowym modelem obuwia taktycznego Lalo jest but Lalo Shadow. Ten model i wiele innych znajdziesz w ofercie naszego sklepu.